Ümraniye Buharlı Far Temizliği
Ümraniye Buharlı Far Temizliği

Ümraniye Buharlı Far Temizliği

 

Sararmış farları buharlı far temizleme ile eski haline getiriyoruz desek inanır mısınız? Araç farları bir süre sonra sararıp matlaşmaya başlar. Buharlı far temizleme Ümraniye Jawolh Ana Bayi(sigara yanık onarım) ile yapılan bu yöntem sayesinde araç farları eskisi gibi parlak ve orijinal rengine dönecek. Avrupa da ve Türkiye’de uygulanan far temizleme metodu ile matlaşan farları artık unutun.

 

Çünkü çok fazla sararmış farları bile ilk günkü gibi parlak yapabilir. Far camlarına buhar makinesi tutulduğu zaman makinenin içerisindeki buharın araç farının rengini değiştirdiğini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Bizler Ümraniye Jawolh Ana Bayi(sigara yanık onarım)  olarak en etkili buharlı far temizleme İstanbul içerisinde uygulanmaktadır.

 

Buharlı far temizleme nasıl yapılır?


Sararmış farlara uygulanan far parlatma işlemi için kullanılan ürünler tek set halinde alınır. Far temizleme seti diğer far temizleme yöntemlerine göre pahalı olduğu için genellikle profesyonel anlamda far temizleme işi ile ilgilenen firma ve dükkanlar tarafından satın alınır. Kutunun içerisinde buharlı far temizleme makinesi, far temizleme ilacı, zımparalar, maske, ve bazı çeşitli ürünler bulunur. İşte size buharlı far temizleme nasıl yapılır bir, bir açıklıyoruz;

 

  • İlk önce oto far camlarının yüzeyleri ve kullanılacak zımparalar ıslatılır.
  • Hafif bir şekilde fazla bastırmadan far camları baştan sona doğru zımparalanır.
  • Sararmış kirli olan farların zımparalanması bittiğinde buharlı far makinesine far temizleme ilacı konulur.
  • Cihazı elektrik fişine veya aracın aküsüne bağlanarak buhar makinesinin içerisindeki ilacın buharlaşması beklenir.
  • Gözle görülmeyen buharı elinizle dokunarak hafif hissettiğinizde zımpara işlemi uygulanan farlara buhar makinesi tutulur.
  • Buhar far temizleme makinesinden far camlarına değdiğinde farların nasıl tertemiz ve parlak olduğuna inanamayacaksınız.
  • Bütün farlar bu şekilde temizlendiği zaman birkaç dakika sonra aracınızı farları tertemiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Buharlı far temizleme İstanbul ilçeleri

 

Araç far temizleme hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve son olarak Zeytinburnu ilçesi...

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014